נשארים בריאים בחגים
Eat_Together_Edit_Web

תקופת החגים היא תקופה של כיף והנאה, אך גם של שפע ארוחות ופיתויים גדולים. הרבה אנשים מוותרים לעצמם ומשחררים כל רסן ואחר כך מוצאים עצמם נאבקים עם קילוגרמים עודפים.

לכן, יצרתי תוכנית ייחודית, המורכבת מסדרת טיפים , שיגיעו ישירות למייל שלכם ויעזרו לכם לעצב ולשמור על אורח חיים בריא ומאוזן גם בתקופה לא שגרתית זו, מבלי להיות קיצוניים לכאן או לכאן, ומבלי להתנזר מהנאות נוספות בחיים. מאחר והמייל של רובינו היום נגיש גם דרך הסלולרי או טאבלטים למיניהם, תוכלו לקבל את הטיפים בכל מקום שבו תהיו.
הטיפים מתאימים ללו"ז החגים ולכן יהיו בתדירות משתנה; לעיתים כל יום, ובתקופות ארוכות של חגים עם הפוגות, התדירות תפחת. לאחר תקופה זו, יישלחו טיפים חד-שבועיים, שיעזרו לך לשפר ולשמר את ההישגים.

משתתפי התוכנית מספרים: ‏

  • ‏"הטיפים מעניינים ומועילים. זו מין שטיפת מוח שמזכירה לא לפרוץ גבולות" ‏
  • ‏" ‎טוב לקבל טיפים ואיזכורים, כי כל אחד צריך ‏תמיכה גם אם הוא יודע הכל"‏
  • "הטיפים שלך לחגים מדהימים ובאמת עוזרים לחזור לשגרה,להתאפס ולהתאזן"
  • "תודה על הטיפים הטובים!! אתמול הלכתי לפי הטיפ שלך לארוחת החג וזה הצליח!"
  • "הטיפים מעלים את המודעות וזה עוזר מאוד! תודה!"

אם הגעת לדף זה שלא בקרבת החגים, מלא/י את הטופס על מנת לקבל את התוכנית לקראת החג הבא. כמו כן, באפשרותך להירשם בצד שמאל למעלה לקבלת עדכונים, מאמרים מקצועיים ומידע שימושי.


דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד


תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>